OBALY NA MOBIL NA ZAKÁZKU

Obaly na mobil na zakázku 

Na zakázku pro Vás vyrobíme obaly na mobil dle Vašeho zadání. Nabízíme široké spektrum možností v jakém designu mohou být právě ty Vaše obaly na mobil na zakázku vyrobeny. Obaly na mobil na zakázku jsou dostupné v různých materiálech, barvách s různými možnostmi potisku – vše závisí na Vašich představách a finančních možnostech a především jaké jsou Vaše cíle.

Obaly na mobil na zakázku nabídka

Ať už hledáte obaly na mobil na zakázku kvůli propagaci nebo je Vaše společnost chce využít jako dárky pro své zaměstnance, uděláme vše proto, aby bylo Vašim zadáním vyhověno. Níže Vám představíme materiály vhodné pro obaly na mobil a také jejich potisk na zakázku.

Klikněte pro více informací

obaly na mobil materiály na zakázku

DLE MATERIÁLU

obaly na mobil s potiskem na zakázku

DLE POTISKU

 

 

 

 

 

 

Obaly na mobil na zakázku s logem

Obaly na mobil na zakázku mohou nést logo firmy, značku, slogan, obrázek nebo cokoliv dalšího, co vyjadřuje Vaší společnost nebo to co chcete cílovému segmentu sdělit. Existuje celá řada tiskařských technik, které Vám na těchto stránkách samozřejmě přiblížíme. Protože obaly na mobil poskytují poměrně velkou plochu pro potisk/sdělení, považují se za velmi dobrý způsob jak zvýšit povědomí a o značce u zákazníků.  Zkuste tedy vyjádřit svou společnost individuálním způsobem a vytvořte si vlastní obaly na mobil a my je pro Vás na zakázku vyrobíme. Obaly na mobil na zakázku se pak mohou stát kromě ochranného pouzdra také i módním doplňkem.

obaly na mobil na zakázku - tatrankaobaly na mobil na zakázku z nylonuobaly na mobil na zakázku

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail

2 komentáře u “Obaly na mobil na zakázku

 1. Dobrý den, šlo by udělat pouzdro na telefon Htc One X s vlastním obrázkem nebo potiskem?

  • Dobry den,
   to samozrejme neni problem. Minimalni mnozstvi objednavky je 300ks.

   Pekny den
   Team predmetyreklamni.eu