VÝROBCE PRO PROPAGAČNÍ POUZDRA

Jsme spolehlivý výrobce pro Vaše propagační pouzdra!

Gifts Service - promo pouzdra od výrobceGifts Service je profesionální zástupce výrobce pro Vaše propagační pouzdra. Na trhu s reklamními předměty se pohybujeme již od roku 2003 a právě na základě dlouholetých zkušeností se řadíme mezi přední zástupce výrobce propagačního pouzdra. Jako jedna z předních firem zastupující výrobce propagačního pouzdra máme možnost zajistit Vám výrobu prvotřídních pouzder. Najdete u nás kvalitní a zároveň levné materiály a my se pokusíme jakékoliv Vaše zadání splnit rychle a bez problémů.

Z pozice zástupce výrobce pro propagační pouzdra Vám můžeme garantovat, že zastupujeme kvalitního a spolehlivého výrobce, který vlastní výrobní haly s nejnovější technikou a výrobními stroji, zkušenými pracovníky a výborným manažerským týmem. U tohoto výrobce Vám dokážeme zajistit výrobu propagačního pouzdra s unikátním designem už od 30 kusů a nabízíme Vám tak velkou škálu možností. Kvalifikovaní designéři, kteří sledují nejnovější trendy, jsou připraveni spolupracovat v každém kroku výroby a zajistit tak Vaši plnou spokojenost.

Vlastní zastoupení výrobce propagačního pouzdra v Číně

propagační pouzdra výrobce - řezací stroj

Jako profesionální zástupce výrobce propagačního pouzdra disponujeme vlastním zastoupením v Číně, což nám dává schopnost zajistit kompletní servis. Naše kancelář v Číně zaměstnává naše vlastní zaměstnance, nejedná se tedy o partnera či prostředníka. Tato skutečnost ještě dál snižuje množství potencionálních problémů na úplné minimum. Nehrozí problémy s komunikací ani případná zdržení dodávky propagačního pouzdra u výrobce. Další důležitou službou je dohled nad kvalitou balení. Jestliže se opomene tato podstatná část kontroly, může dojít k poškození propagačního pouzdra při přepravě od výrobce k zákazníkovi. A právě takové ztráty jsme schopní omezit díky našim zaměstnancům přímo v Číně, kteří mohou na místě vše zkontrolovat.

Kontrola kvality propagačního pouzdra přímo u výrobce 

reklamní pouzdra výrobce - šicí odděleníJednou z nejdůležitějších věcí je fyzické zajištění kontroly kvality propagačního pouzdra přímo u výrobce přejímání zakázky. To díky našemu zastoupení v Číně není nejmenší problém. Na cestě od základních surovin až k finálním verzi propagačního pouzdra kontrolujeme kvalitu při každém jednotlivém kroku. 

Vzorek propagačního pouzdra od výrobce

propagační pouzdra potištěná od výrobceNaši zaměstnanci provádějí kontroly výsledného propagačního pouzdra tak, aby přesně odpovídalo Vašim požadavkům. Testujeme i funkčnost výrobků a zajišťujeme kvalitu námi vyrobených pouzder. Je možnost vyžádat si vzorek vyrobeného propagačního pouzdra a nechat zaslat ke schválení.  V tomto případě se doba dodání zakázky prodlouží o přibližně 1-2 týdny.

pouzdra s potiskem od výrobce

Cílem naší firmy je patřit k dynamicky se rozvíjejícím společnostem. Chceme co nejvíce vyjít vstříc našim zákazníkům, stále vylepšujeme a zkvalitňujeme naše služby a rozšiřujeme nabídku reklamních předmětů. Domníváme se, že jako výrobce propagačního pouzdra s dlouholetými zkušenostmi, jsme schopni porozumět požadavkům zákazníka.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete si nechat pro svou firmu vyrobit vlastní propagační pouzdra přímo od výrobce a propagovat svou firmu levně a efektivně? Kontaktujte nás pro cenovou nabídku: info@predmetyreklamni.eu

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail