REKLAMNÍ POUZDRA NA ELEKTRONIKU

Proč reklamní pouzdra na elektroniku?

Pouzdra na elektroniku ať už jsou reklamní nebo značková jsou dnes nedílnou součástí každodenního života a to především proto, že osobní elektronika už v mnoha případech není levnou záležitosti a proto si jí lidé chtějí chránit pomocí pouzdra na elektroniku. Naše firma se snaží nabízet aktuální reklamní předměty a domníváme se, že právě reklamní pouzdra na osobní elektroniku jsou velice dobrou volbou pro reklamní předmět. Reklamní pouzdra na elektroniku totiž můžete snad opatřit logem, značkou či sloganem firmy a uživatel pouzdra na elektroniku Vaší firmě bude dělat reklamu všude, kde bude svůj tablet, e-book, PDA, iPad, …používat.

Reklamní pouzdra na elektroniku nabídka

Reklamní pouzdra na elektroniku mohou být vyrobena z různých materiálu a zároveň mohou plnit různé funkce. Jednou z hlavních funkční reklamního pouzdra na elektroniku je chránit jí před poškozením, poškrábání. Další funkcí reklamního pouzdra na elektroniku může být chránit jí při přepravě pokud s ní například někdo hodně cestuje. Někteří uživatelé preferují pouzdra, která mají i funkci stojánku. Pouzdra na elektroniku mohou být velice variabilní a mohou splňovat všechny funkce v jednom. Níže si představíme různá pouzdra na elektroniku, která si u nás můžete nechat na zakázku vyrobit.

Reklamní silikonová pouzdra na elektroniku

Reklamní silikonová pouzdra na elektroniku jsou velice odolná a pružná. Tato pouzdra ovšem chrání většinou jen zadní část tabletu. Reklamní silikonová pouzdra jsou poměrně cenově dostupná a díky tomu, že silikon je velice přizpůsobivý materiál, mohou být tato pouzdra velice originálního designu.

reklamní silikonová pouzdra na tablet


Materiál
: 100% silikon
Rozměry: dle displeje
Potisk: na zakázku (potisk (laser, sítotisk, ražba, reliéf)
Min objednávka: 100ks
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

 

Reklamní neoprenová pouzdra na elektroniku

Reklamní neoprenová pouzdra na elektroniku mohou mít nejrůznější podoby od těch nejjednodušších, do kterých se tablet jen zasune k těm nejsložitějším na zip, s kapsičkami či dokonce popruhem přes rameno. Pouzdra na elektroniku z materiálu neopren nabízejí nepřeberné barevné variace a tento materiál je měkký a velice šetrný k tabletu či iPadu.

reklamní neoprénová pouzdra na iPad
Materiál
: neopren
Rozměry: dle displeje
Potisk: tepelný potisk
Min objednávka: 100ks
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

 

Kožená reklamní pouzdra na elektroniku

Reklamní kožená pouzdra na elektroniku jsou velice luxusním dárkem pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Mezi nejčastěji volený materiál je černá kůže, která působí velice luxusně a kvalitně.

reklamní pouzdra s ražbou kožená
Materiál
: pravá kůže, imitace kůže (různé barvy)
Rozměry: dle displeje
Potisk: rytí, sítotisk
Min objednávka: 100ks
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra elektroniku z PVC

Reklamní pouzdra na e-booky z materiálu PVC jsou poměrně cenově dostupné. Tato reklamní pouzdra na e-booky z PVC ochrání elektroniku v kabelce nebo tašce. Reklamní pouzdra na e-booky můžete snad nechat opatřit potiskem a jednoduše se tak stanou marketingovým nástrojem.
reklamní pouzdra na elektroniku z PVC

Materiál: PVC (různé barvy)
Rozměry: dle displeje
Potisk: sítotisk nebo tepelný potisk
Min objednávka: 100ks
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Vodotěsná reklamní pouzdra na elektroniku

Vodotěsná reklamní pouzdra na elektroniku slouží k uchování mobilů, PDAček, iPadů, tabletů či e-booků v suchu během plavby nebo cestování v mokru či vlhku. Tato vodotěsná pouzdra elektroniku v dnešní době ocení každý zákazník nebo obchodní partner. Opatřit tato reklamní vodotěsná pouzdra na elektroniku potiskem je velice jednoduché a logo či značka Vaší firmy bude na očích.

vodotěsná reklamní pouzdra na elektroniku
Materiál
: PVC (různé barvy)
Rozměry: dle displeje
Potisk: sítotisk nebo tepelný potisk
Min objednávka: 100ks
Cena:  ZASLAT POPTÁVKU

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamní pouzdra na elektroniku? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, materiál, druh potisku, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail