REKLAMNÍ POUZDRA S POTISKEM

Reklamní pouzdra s potiskem

Reklamní pouzdra s potiskem neustále procházejí inovacemi – společnosti a firmy neustále vymýšlejí nové nápady jak by mohla reklamní pouzdra vypadat a jak je pro spotřebitele udělat zajímavější a přitažlivější. Jedním ze způsobů je opatřit reklamní pouzdra potiskem. Spotřebitelé vnímají tato reklamní pouzdra s barevným potiskem velice pozitivně vzhledem k tomu, že reklamní pouzdra jsou praktická a využitelná. Reklamní pouzdra s opravdu designových potiskem si pak dokáží snadno oblíbit, jelikož díky nim svému telefonu či jiné drobné elektronice dodají atraktivnější vzhled.

Reklamní pouzdra s potiskem nabídka

Níže Vám přiblížíme jednotlivé technologie a Vy si pak můžete vybrat tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud si některý druh potisku vyberete neváhejte nás kontaktovat s poptávkou.

Reklamní pouzdra s potiskem pomocí sítotisku

Opatřit reklamní pouzdra potiskem pomocí sítotisku je volba poměrně omezená množstvím barev, kterým chcete pouzdra potisknout. To se týká také velikosti a složitosti grafiky. Potisk reklamního pouzdra sítotiskem doporučujeme pro jednoduchá a maximálně dvoubarevná loga. Reklamní pouzdra s potiskem pomocí sítotisku jsou oblíbená pro svou jednoduchost.

reklamní pouzdra na mobil s potiskem Položka č.: GS-PC012
Materiál: samet se stahovacími šňůrkami
Rozměry: 10x15cm
Potisk: jednostranný potisk jednou barvou (bílou) nebo na zakázku
Min. objednávka: 100ks
Cena/ks: 38.90,-Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra potisk metodou tepelného přenosu

Potisk reklamního pouzdra metodou tepelného přenosu umožňuje sytý a barevný potisk. Reklamní pouzdra s potiskem metodou tepelného přenosu jsou krásně barevná a výsledek je kvalitní a poutavý. Potisk reklamního pouzdra touto metodou doporučujeme pro vícebarevné potisky, potisky fotografiemi apod.

reklamní pouzdra potištěná

Položka č.: GS-PC013
Materiál: 100% bavlna
Rozměry: 6x11cm
Potisk: potisk přenosem tepla (plnobarevný potisk)
Min. objednávka: 3000ks
Cena/ks: 13.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra s potiskem – výšivka

Reklamní pouzdra opatřená potiskem – výšivkou jsou vhodná pro jednodušší loga či slogany a to vzhledem k tomu, že pro tuto metodu se využívá menší plocha pouzdra. Reklamní pouzdra potiskem výšivkou mají kvalitní zpracování a výsledek působí též kvalitně

Reklamní pouzdra s vyšitým logem.
Položka č.: GS-PC014
Materiál: 80% bavlna a 20% spandex
Rozměry: 6x13cm
Potisk: výšivka
Min objednávka: 500ks
Cena/ks: 17.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra s potiskem PVC nebo látkovou nášivkou

Reklamní pouzdra s potiskem pomocí PVC nebo látkové nášivky je kvalitní metodou, která i dobře vypadá. Tato metoda je opět vhodná pro méně složitá loga či sdělení.

reklamní pouzdra s pvc nášivkou výrobce

Položka č.: GS-PC015
Materiál: 100% bavlna
Rozměry: 6x13cm
Potisk: PVC nášivka
Min. objednávka: 500ks
Cena/ks: 17.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Tkaná reklamní pouzdra s potiskem

Reklamní pouzdra s potiskem tkaná je kvalitní a dobře vypadající metoda. Na reklamní pouzdra je možné vytkat téměř jakýkoliv vzor dle Vaši předlohy.

promo pouzdra tkanáPoložka č.: GS-PC016
Materiál: vlna
Rozměry: 9.5×5.5cm
Potisk: tkané logo
Váha: 8g/ks
Min. objednávka: 500ks
Cena: 17.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra na mobil s potiskem – vykládání kamínky

Metoda vykládání kamínky je velice moderním způsobem jak opatřit reklamní pouzdra na mobil potiskem. Reklamní pouzdra jsou působí velice poutavě a luxusně. Na reklamní pouzdra na mobil můžete pomocí této metody netradičně zobrazit své logo firmy.

propagační pouzdra na mobil s kamínky
Položka č.: GS-PC017
Materiál: satén
Rozměry: 9.5×7.5cm
Potisk: logo vkládané kamínky
Min objednávka: 500ks
Cena: 15.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Reklamní pouzdra opatříme potiskem

Vyrobíme pro Vás reklamní pouzdra s potiskem z prvotřídních materiálů, které budou hýčkat mobilní telefony Vašich zákazníků či obchodních partnerů. Nechat si na zakázku vyrobit svá vlastní reklamní pouzdra s potiskem je jedním z dalších výborných způsobů jak propagovat společnost a dávat svým zákazníků či obchodním partnerům najevo, jak si jich vážíte. Reklamní pouzdra se opatřují potiskem pomocí několika technologií, a to sítotiskem pro jednobarevná nebo dvoubarevná loga, přenosem tepla pro potisk plných a vícebarevných vzorů, pomocí PVC nášivek, výšivkou nebo vkládáním kamínků.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete propagovat svou firmu a značku pomocí předmětu reklamního pouzdra a navíc jej opatřit potiskem? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu
Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, barevné provedení nebo kombinaci barev, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.
Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service
FacebookTwitterGoogle+Google Gmail