ZAKÁZKOVÁ VÝROBA REKLAMNÍHO POUZDRA

Zakázková výroba reklamního pouzdra z různých materiálů

Zakázková výroba reklamního pouzdra může zvolit materiály přesně dle Vašeho zadání., což zaručí, že budou příjemná na dotek a zároveň v souladu s Vaším rozpočtem. Zakázková výroba pro výrobu reklamního pouzdra používá nejčastěji materiály jako silikon, nylon, polyester. Další poměrně oblíbené materiály jsou bavlna, PVC, neopren či kůže. Pro produkci reklamního pouzdra zakázková výroba používá materiály nejvyšší kvality, aby byla jeho trvanlivost co nejdelší a také proto, že kvalitní materiály zaručují, že se prach nebo jiné předměty nedostanou do pouzdra a zabrání tak poškrábání nebo zničení elektroniky.

Zakázková výroba reklamního pouzdra dle materiálu – nabídka

Níže Vám představíme některé materiály, která zakázková výroba může použít pro výrobu reklamního pouzdra, možnosti jejich zpracování, různé velikosti a barvy. Existuje celá řada stylů, ze kterých si můžete vybrat a nechat si vyrobit pouzdra. Zakázková výroba reklamního pouzdra zaručí jedinečný design a tedy originální produkt. Vaši zákazníci pak jistě ocení praktická či originální pouzdra, která budou dlouho využívat pro ochranu své osobní drobné elektroniky, což znamená, že Vaše značka, logo či slogan bude neustále někde vystaveno.

Zakázková výroba reklamního pouzdra ze sametu

Sametová reklamní pouzdra ze zakázkové výroby budou chránit telefon či tablet před poškrábáním nebo poškozením. Potisk na velké přední ploše učiní z tohoto pouzdra skvělý nástroj pro Vaši reklamu. Šňůrky na zámečky pak zamezí vypadnutí elektroniky z pouzdra.

sametová pouzdra na mobil na zakázku

Položka č.: GS-PC001
Materiál: samet
Rozměry: 7x13cm
Potisk: sítotisk
Min objednávka: 100ks
Cena: 38.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z bavlny

Na tato reklamní pouzdra zakázkový výroba používá 100% bavlnu. Tato pouzdra na mobil jsou na zakázku vyrobena tak, aby přesně seděla na mobilní telefon, MP3 přehrávač nebo jinou osobní elektroniku

bavlněná pouzdra na mobil na zakázku

Položka č.: GS-PC002
Materiál: 100% bavlna
Rozměry: 6x11cm
Potisk: přenosem tepla
Min objednávka: 3000ks
Cena: 13.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z nylonu

Zakázková výroba může pro výrobu reklamního pouzdra využít nylonu, díky kterému získá elektronika velice módní design. Nylonová pouzdra může zakázková výroba opatřit potiskem (převážně používá tepelný tisk, který umožňuje výběr z až 6-ti barev)

nylonová pouzdra na mobil na zakázku
Položka č.: GS-PC003
Materiál: nylon
Rozměry: 6.5×11.5cm
Potisk: sublimace
Min objednávka: 3000ks
Cena: 18.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z polyesteru a s příslušenstvím

Velice často zakázková výroba používá polyesteru k produkci reklamního pouzdra.  Dále mohou být reklamní pouzdra opatřena například logem z PVC, šňůrkou a karabinkou.

polyesterová pouzdra na mobil na zakázku se šňůrkou a karabinkou

Položka č.: GS-PC004
Materiál: 100% polyester, kovová karabinka, nylonová šňůrka
Rozměry: 5.5x10cm
Potisk: PVC nášivka
Min objednávka: 3000ks
Cena: 15.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z neoprenu

Neoprenová reklamní pouzdra zakázková výroba používá především proto, že nabízejí ochranu proti vodě a jsou vhodné pro nošení osobní elektroniky všech typů. Zajistěte své elektronice bezpečí a zároveň k ní mějte rychlý přístup.

neoprenová pouzdra na mobil na zakázku
Položka č.: GS-PC005
Materiál: neoprén
Rozměry: 14×11.5cm
Potisk: bez potisku
Min objednávka: 300ks
Cena: 27.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z neoprenu v různých tvarech

Neoprenová pouzdra může zakázková výroba dodat v různých tvarech, například ve tvaru trička. Neoprenová pouzdra zakázková výroba také opatří potiskem dle Vašeho návrhu a je nich rázem dokonalá volba pro reklamní kampaň.

neoprenová pouzdra na mobil ve tvaru trička


Položka č.
: GS-PC006
Materiál: neoprén
Rozměry: 10×10.5cm
Potisk: tepelný tisk
Min objednávka: 1000ks
Cena: 17.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z džínoviny

Pouzdra na mobil jsou na zakázku vyrobena z kvalitní džínoviny. Tato pouzdra na mobilní telefon jsou velice populární u mladých lidí především díky originálnímu designu. Doplňte pouzdra na mobil z džínoviny potiskem a máte skvělý marketingový nástroj.

pouzdra na mobil na zakázku z džínoviny

Položka č.: GS-PC007
Materiál: džínovina
Rozměry: 14x8cm
Min objednávka: 1000ks
Cena: 13.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního vodotěsného pouzdra z PVC

Vodotěsná pouzdra na mobil jsou velice praktická a užitečná. Zakázková výroba dodává reklamní vodotěsná pouzdra z měkčeného PVC. Tato vodotěsná pouzdra na mobil v dnešní době ocení každý zákazník nebo obchodní partner. Zakázková výroba umožňuje potisk reklamního pouzdra dle zadání zákazníka.

voděodolná pouzdra na mobil z PVCPoložka č.: GS-PC008
Materiál: PVC
Rozměry: 14x18cm
Potisk: sítotisk nebo tepelný potisk
Min objednávka: 300ks
Cena: 55.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra ze saténu

Zakázková výroba reklamního pouzdra ze saténu s květinovým vzorem vytvoří elegantní a krásné obaly na elektroniku. K potisku reklamního pouzdra ze saténu používá zakázková výroba speciální techniky tisku na satén.

saténová pouzdra na mobil

Položka č: GS-PC009
Materiál: satén
Rozměry: 14.5x9cm
Potisk: tepelný potisk
Min objednávka: 1000ks
Cena: 15.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z netkané textilie

Reklamní pouzdra může zakázková výroba potisknout logem, značkou, názvem produktu a Vy tak získáte originální reklamní předmět pro své klienty či obchodní partnery. Tato pouzdra na mobil z netkané textilie jsou recyklovatelná a odolná pro každodenní používání.

pouzdra na mobil na zakázku z netkané textilie
Položka č.: GS-PC010
Materiál: netkaná textilie (gramáž 90g)
Rozměry: 15x8cm
Potisk: sítotisk
Min objednávka: 3000ks
Cena: 11.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra ze silikonu

Zakázková výroba reklamního pouzdra ze silikonu zaručí odolná a pevná pouzdra, které díky flexibilitě silikonu nepopraskají a telefon bude skvěle chráněný.

silikonová pouzdra na mobil na zakázku
Položka č.: GS-PC011
Materiál: silikon
Rozměry: 6.5×11.5cm
Potisk: sítotisk nebo tepelný potisk
Min objednávka: 100ks
Cena: 39.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra z koženky či kůže

Mezi velice oblíbený materiál řadí zakázková výroba kůže nebo imitaci kůže. Prvotřídní kvalita z nich dělá výborný obal pro přístroj a zajistí mu dlouhodobou ochranu.

kožená pouzdra na mobil na zakázku
Položka č: GS-PC012
Materiál: kůže, imitace kůže
Rozměry: 6.5×11.5cm
Potisk: rytí
Min objednávka: 100ks
Cena: 57.90,- Kč/ks
ZASLAT POPTÁVKU

Zakázková výroba reklamního pouzdra v různých barvách

Pokud máte zájem o zakázkovou výrobu reklamního pouzdra dle Pantone® a dle přesného materiálu a v dané velikosti, při těchto zadáních se minimální objednávka pohybuje většinou kolem 1000 ks. Pokud potřebujete pouze podobnou barvu, velikost či tvar pouzdra, které Vám můžeme nabídnout z našich skladových zásob, pak může být odběr nižší až 100 ks.I tato reklamní pouzdra Vám zakázková výroba opatří potiskem dle Vašeho zadání. Samozřejmě se snažíme vyhovět přáním všech zákazníků a snažíme se o co nejindividuálnější přistup, a proto nás neváhejte kontaktovat s jakoukoliv poptávkou.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete, aby zakázková výroba vyrobila reklamní pouzdra přesně dle Vašeho zadání? Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou nabídku na emailu: info@predmetyreklamni.eu

Do cenové poptávky prosím uveďte potřebné informace pro cenovou nabídku jako: množství, velikost, materiál, druh potisku, dobu dodání. Všechny tyto informace nám pomohou k rychlejšímu zpracování cenové nabídky právě pro Vás.

Těšíme se na spolupráci! Team Gifts Service

FacebookTwitterGoogle+Google Gmail